Askerlik

Birazda askerlik hatıraları.. (biraz da askerlik hatıraları deyip bu kadarcık bir sayfa ile karşınıza çıkmak istemezdim, ama zamanla ilaveler yapmak isterim. Yıllar geçti halen böyle, hatırladıkça altına bir şeyler ekleyeceğim. yazar hakkında daha genel bilgiler için üst sayfaya bakabilirsiniz.)
289. Kısa dönem yani uzun dönemlerin tabiriyle poşet asker olarak Hakkari’de başlayan askerlik görevini Nevşehir’de tamamlamıştır.

Askerlik sayesinde çok şeyler öğrenmiş, asker arkadaşları edinmiştir. Yazarımız bu sayfa vasıtasıyla kısa dönem ya da uzun dönem bütün tertiplerine selam eder, saygılarını sunar.

Tezkere zamanları
Tezkere zamanları

“Askerlik” üzerine 13 yorum

 1. SAVAŞ Abi Nasılsın
  Senin En iyi Destekçin Olmaya Çalışıyorum Kendine iyi Bak SAVAŞ Abicim

  Not:DİLEK ABLAYA BARIŞ ABİYE HALAMA ENİŞTEME selamlar

 2. saygı değer hemşehrim öncelikle hazırlamış olduğun siteyi gezdim çok beğendim.emeği geçenleri kutluyorum.yeni yayında olan http://www.boyabatim.com web adresimi sizlere tanıtmak istiyorum.beğeneceğiniz umuduyla.msn den veya telefonla görüşebiliriz.sitemin iletişim sayfasından adres ve telefonlarımı alabilirsiniz.çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 3. Düşünceleriniz için teşekkür ederim Şükrü bey.. http://www.boyabatim.com adresli sitenizi ziyaret ettim ve çok beğendim. Özgün ve geniş içerik görsellikle süslenmiş. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Çalışmalarına katkıda bulunduğum Sinoplular.com ve sinope.gen.tr sitelerinde bannerlı tanıtımınızı yapmaya başladık. Eminim ki http://www.boyabatim.com adresli sitemiz farkedilecek ve bütün hemşerilerimizce sevilecektir. Ne mutlu bize eğer sitenize ziyaretçilerimizi yönlendirebilirsek.. Ayrıca web günlüğüme de linkinizi ekliyorum.

 4. Harikasın Tertip. Siteyi Çok beğendim. İyiki Askerde Tanımışım Seni. Yüksekovadan Aklımda hala Matematik öğretmenlerine sorduğun çözülemeyen bilim teknik soruları geliyor. 🙂

 5. Bilmukabele tertip, bende seni tanıdığıma çok memnunum. Askerliğin en güzel taraflarından biri de bu hiç bitmeyen asker arkadaşlıkları. Dediğin gibi irtibatı koparmayalım.. 🙂

 6. Merhaba,

  Ulusal işletim sistemi olmaya aday Pardus işletim sistemini desteklediğin için teşekkür ederim. Biz Türk oğlu Türk gençlerinin bu tür milli yazılımları destekleyip hem güvenliğimiz adına hem de neleri başarabileceğimizi bütün insanlara göstermemiz gerekiyor. Bu siteyi sitebuilders.org için attığınız mailin altında gördüm. Gayet başarılı bir site. Başarılar dilerim.

 7. Çok teşekkür ederim Savaş Bey,

  Dizüstüm ve masaüstü bilgisayarımda kullandığım Pardus’umun Windows’lardan aşağı kalır bir yanı yok. Windows kökenli olduğum için “sorun çözme” kısmında yaşadığım sıkıntılar dışında Pardus her ihtiyacımı karşılıyor. Yapamadığı iş yok.

  Bizlerin desteği ile Tubitak’ımızın projesi inşallah daha başarılı olacak.

 8. Ey Savaş!

  Bu güzide internet bloğunda bana da kalbin gibi bembeyaz bir sayfa ayırdığın için çok teşekkür ederim.

  Kardeşim….. şu internette dinamik olabilmek için bizi biraz motive et… sayfa kuralım, bloh yazalım, millete kafa tutalım…

 9. Efendim!
  Burada bir sayfa ayıramadım, ama iibidmanyurdu sitesinde ayırabilmiştim. Onun için de teşekküre gerek yok, çünkü senin bizdeki yerin bir sayfadan çok fazla. 🙂

  Internette site kurma konusunda teşvik edilmenize gerek olduğunu düşünmüyorum. Siz benden daha çok girişimcisiniz. Sizin beni teşvik etmeniz gerekiyor gibi :).. Ayrıca bir site kurarsanız takipçilerinizden biri olacağımdan kuşkunuz olmasın..

Bir Cevap Yazın