Helaldispor’a 3. lige yükselme maçlarında başarılar

3. ligSinop Amatör Futbol Liglerinin zorlu maçlarından sonra Helaldispor’umuz 3.lige yükselme maçlarında Sinop ilimizi temsil etmeye hak kazandı. 3. ligde takımı olmayan diğer illerin takımları ile yapacağı maçlar neticesinde 3.lige yükselip yükselmeyeceği belli olacak olan Helaldispor’umuzu gönülden tebrik ediyor ve yükselme maçlarında başarılar diliyorum. Sırayla 3.lig, 2.lig’de takımı olan iller arasında olacağımız günleri özlemle bekliyorum.

Kaynak:

Yayınlayan

Savaş Yaşar

Orta yaşlı, memur çocuğu, artık çok şükür ki evli ve çocuklu, sadelik tutkunu bir Anadolu insanı.

“Helaldispor’a 3. lige yükselme maçlarında başarılar” üzerine 3 yorum

 1. Sinop 1. Amatör Play-Off müsabakalarını şampiyon olarak tamamlayan Helaldıspor’un muhtemel rakipleri de belli oldu. Bayburt Özel İdarespor, Amasya Ünivertesi Gençlik Spor Kulübü ve Nevşehir Su Vermez Kalespor takımlarıyla yer alacağı grupta, Sinop’u temsilen Sinop Helaldıspor bulunacak. Sivas’taki maçlar 3 Nisan 2009 Cuma günü oynanacak. Grup merkezindeki maçlarla ilgili Teknik toplantı ve kura çekimi 1 Nisan 2009 Çarşamba günü yapılacak.

  Kaynak: Sinop ASKF

 2. SİNOP HELALDISPOR-NEVŞEHİR SUVERMEZ KALESPOR (6 – 0) 03.04.2009
  BAYBURT ÖZEL İDARESPOR- AMASYA ÜNV.GENÇLİKSPOR (2 – 1) 03.04.2009
  FİNAL
  SİNOP HELALDISPOR-BAYBURT ÖZEL İDARESPOR (0 – 2) 05.04.2009

  şeklinde sonuçlanan maçlar sonunda bir kez daha üçüncü lige yükselememeyi başardığımız söylenebilir.

 3. SİNOP ASFK NIN TEBRİK ETMESİ GERCKTEN GARİP OLDU BİZİM ACIMIZDAN O KADAR CALISTIK CABALADIK KUPA ALMISTIK AMA DEWAMI İÇİN GEREKLİ OLAN HİÇ BİR MADDİ ESTEKDE BULUNMADILAR HATTA HAKKMIZ OLAN PARAYI ALAMADIK WE BASARISIZ OLDUK

Bir Cevap Yazın