Filehippo ile daha güncel yazılımlar

FilehippoBir sürü program yüklüyoruz ve kaldırıyoruz. Sonuçta bilgisayarımızda gerçekten en çok işimize yarayanlar ya da en sık kullandıklarımız kalıyor. Peki bu yazılımların güncel ya da son sürüm olması istediğimiz bir durum mu?

  1. Güvenlik güncellemeleri
  2. Yeni eklenen özellikler içeren yeni sürümler
  3. Çözülen sorunlardan sonra daha kararlı yeni sürümler
  4. Daha çok baş ağrıtabilecek, kaynak canavarı yeni sürümler
  5. vb

noktalara temas ettikten sonra önerilenin bir programın en güncel versiyonu olduğunu anlamışsınızdır. İşte FileHippo sitesinin sağlamış olduğu FileHippo Updater aracıyla bilgisayarımızdaki programların en son sürümlerini mi kullandığımızı, eğer en son sürümü kullanmıyorsak en son sürümü görebileceğimiz ve internetten indirebileciğimiz adres gibi bilgileri kolaylıkla bize sağlayan FileHippo update faydalı bir araç. Yalnız bu aracın çalışması için bilgisayarınızda .Net Framework 2.0 yüklü olmalı.

Aşağıdaki linklerden bu iki programı indirebilirsiniz.

Benzer işi aygıt sürücüleri için yapan ücretsiz bir program ise DriverMax. Öncelikle kayıt olmanız ve lisans anahtarını programa girmeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra sisteminizi taratıp aygıt sürücülerinizin ne kadar güncel olduğunu görebiliyorsunuz. Yeni versiyonları görüyorsunuz ama indiremiyorsunuz şimdilik. Bu özellikte tamamlanırsa DriverMax’te vazgeçilmez format sonrası araçlardan biri olabilir.

Yayınlayan

Savaş Yaşar

Orta yaşlı, memur çocuğu, artık çok şükür ki evli ve çocuklu, sadelik tutkunu bir Anadolu insanı.

Bir Cevap Yazın