Baha – Yalnızlığım

Yalnızlar için romantik şarkıların kadife sesli yorumcusu Baha’dan Yalnızlığım isimli bir şarkısı var.. Şarkıda “taşı bile yosun sarar, seni kiminle paylaşayım” sorusu biraz yersiz olmuş, yalnızlık paylaşılınca yalnızlık mı olur. İki yalnız bir araya gelince hala yalnız mı olurlar? O zaman iki kişinin yalnızlığı mı ortaya çıkar? Yoksa bunlar iki kişi olunca yalnızken gidemedikleri yerlere beraber gittiklerinden daha mı sosyal olurlar? Yoksa birbirlerinden izinsiz bir yerlere gidemedikleri için daha az yere mi giderler? Sorularıyla daha fazla bunaltmadan Baha’nın Yalnızlığım isimli şarkısının sözleri ve videosu ile sizleri başbaşa bırakıyorum. Okumaya devam et “Baha – Yalnızlığım”

Erdem Ergün – Alma ahımı

Son zamanlar dinlediğim güzel bir şarkı var. Erdem Ergün tarafından seslendirilen Alma Ahımı isimli şarkı melodisi ve sözleri ile hatırda kalmayı hak eden bir şarkı. Erdem Ergün’ün sonraki albümleri ile müzik dünyasında sağlam bir yer edinmesini umut ediyor sizleri güzel şarkısı ile başbaşa bırakıyorum.

Okumaya devam et “Erdem Ergün – Alma ahımı”

Kader Çetintürk – Sevmek günahsa eğer

Sevmek günahsa eğer günahın benim olsun..

Melodisi hoşuma giden şarkıları hangi türde olursa olsun dinliyorum. Bu bir suçsa eğer kabul ediyorum 🙂

sevmek günahsa eğer günahın benim olsun
diliyorum tanrı’dan mezarın gönlüm olsun Okumaya devam et “Kader Çetintürk – Sevmek günahsa eğer”

Nil Karaibrahimgil – Seviyorum sevmiyorum

Nil Karaibrahimgil’in son albümünden Seviyorum sevmiyorum isimli şarkısı

Turkcell reklam müzikleri ile hayatımıza giren Nil Karaibrahimgil’den güzel bir şarkı. Seni seviyorum Nil Karaibrahimgil 🙂 Hem de bir seviyorum pir seviyorum… Okumaya devam et “Nil Karaibrahimgil – Seviyorum sevmiyorum”