Etiket: galatasaray

19 Kasım 2015

Yine bekleriz Hamza Hamzaoğlu

Bülent Korkmaz hakkında yazdığım yazı dün gibi aklımdayken yine bir benzerini yaşadım Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrıldığı duyurulduğunda. Galatasaray yönetimi daha önceki yıllarda olduğu gibi yine başka bir yanlışa imza atmıştır. Zorluklar altında kulübünün şampiyon olmasına katkıda bulunmuş, aynı sezonda 3 kupa almasını sağlayacak teknik yönetimde bulunmuş bir teknik direktör ile bu şekilde yolları ayırmak yanlıştır. Profesyonellik dışıdır. İş bilmezliktir. Amatörlüktür. Profesyonel kulüpte olmaması gereken bir […]

20 Mart 2009

Güle güle UEFA kupası

Evet hoşgeldin sefa getirdin diye yazdığım efsane kaptanımız yeni teknik direktörümüz Bülent Korkmaz ile oynadığımız ikinci UEFA kupası maçında malubiyeti gördük.

27 Şubat 2009

Evine hoşgeldin kaptan: Bülent Korkmaz

Skibbe’nin ayrılmasından sonra Galatasaray’ımızın başına efsane kaptanımız Bülent Korkmaz’ın getirilmesi hayli sevinmeme sebep oldu. Başarı ya da başarısızlık, her şey seninle daha güzel Kaptan. Evine, yuvana hoşgeldin, sefa ve umut getirdin.

9 Ekim 2007

Galatasaray’ın UEFA 2007 3.tur grubu belli oldu

H grubunda mücadele edecek eski UEFA fatihimiz Cimbom’umuzun rakipleri Bordeaux (Fransa), A.Wien (Avusturya), Panionios (Yunanistan) ve Helsingborg (İsveç) oldu. UEFA kupasında bu aşamaya gelmiş hiç bir takımın zayıf olduğunu söyleyemeyiz. Avrupa’da henüz istikrar yakalayamamış, belli bir standartı yakalayamamış hiç bir takımımızın bu takımlardan bariz olarak üstün olduğunu iddia edemeyiz. Netice de kolay bir grup değil.